A pecsétgyűjtő játék nyereményei

A Múzeumok Éjszakája keretein belül, 16:00 és 21:30 között a látogatókat pecsétgyűjtő játékra invitáljuk.

A pecsétgyűjtő lapok igénylésére a belépőjegy megváltásakor biztosítunk lehetőséget. Aki mind a három helyszínt (a Vadászati Múzeumot, a Hatvany Lajos Múzeumot és a Cukorgyári Emlékházat) felkeresi, és mind a három pecsétet megszerzi, nyereményjátékon vehet részt. A játék során nics szükség személyes adatok megadására, pecsétgyűjtő lapjaink mindkét végükön számozottak.

A Cukorgyári Emlékházban 21:00-ig van lehetőség a pecsétgyűjtésre.

A Hatvany Lajos Múzeum "Harangok üzenete" című kiállítása a Múzeumok Éjszakáján ingyenesen látogatható. A pecsét megszerzésének feltétele egy, a kiállításhoz kötődő feladat teljesítése.

A pecsétgyűjtő lapok leadása a Hatvany Lajos Múzeumban és a Vadászati Múzeumban történhet.

A látogatók 21:30-ig adhatják le a lapokat, a sorsoláson csak azok vehetnek részt, akik mind a három pecsétet összegyűjtötték.

A sorsolásra 21:45-kor kerül sor, a Hatvany Lajos Múzeum udvarán!

A nyeremények átvételére csak személyesen van lehetőség, a kisorsolt lap számának birtokában.

Nyeremények a Múzeumok Éjszakája pecsétgyűjtő játékán:

- Belépőjegy a Hatvani Vadasparkba
- Belépőjegy a Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeumba