Utazás Tündérországba…

Cannot find gallery/20180719 - MúzPed - Utazás Tündérországba subfolder inside /home/hatvanymuzeum/public_html/images/gallery/20180719 - MúzPed - Utazás Tündérországba/ folder.
Admiror Gallery: 5.0.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:7.4.33

„Legyenek különbek, mint milyenek lettünk -
Mi mai pillangók - kik tegnap születtünk.”

(Lesznai Anna: A kis pillangó imája)

A Magyar Vöröskereszt Hatvan Területe Vöröskeresztes tábor résztvevői látogattak múzeumunkba. A gyerekek megismerkedtek Lesznai Anna A kis pillangó utazása Lesznán és a szomszédos Tündérországban című meséjével. Meghallgatták a varázslatos történetet, majd Lesznai-illusztrációk segítségével összefoglalták a mese cselekményét, verskirakó-játék során felolvasták a kis pillangó imáját, s színes papírból elkészítették a kék pillangót is. A foglalkozást memóriajátékkal és a Lesznai Anna - állandó kiállítás megtekintésével zárták. A csoport szép kulturális élménnyel gazdagodva folytatta tábori programját.